Як велосипедистки здолали 100 кілометрів дорогами Львівщині. Фото

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

В суботу, 14 вересня, на Львівщині відбувся жіночий велозаїзд «Rapha Womens 100» дистанцією 100 км, учасницею якого могла стати будь-яка охоча. 

Весь маршрут зайняв 100 кілометрів, організованою колоною велосипедистки стартували від Центру Довженка, рухались селами Львівської області та фінішували знов на площі Довженка.

«Rapha — найбільший міжнародний велоклуб, який об’єднує велосипедистів зі всього світу. Rapha Womens 100 в Україні — це велозаїзд у жіночій компанії, це не спортивна гонка і не змагання. Womans 100 Casual Lviv об’єднав дівчат на різних велосипедах, багато хто з них їхав таку відстань вперше», — розповідає співорганізаторка Людмила Руднікович.

 
 
 
Проїхатись Львівщиною на велосипеді прийшло дванадцяти дівчат, з яких десять фінішувало. «Троє дівчат, не зважаючи на інструктаж, вирвались вперед, збились з маршруту, та загубили основну групу. Інші десять дівчат щасливі фінішували та отримали пам’ятні сувеніри», — розповідає Людмила Руднікович.
 
«Перш за все захоплююсь учасницями, вони — космос. Не побоялись прийти о восьмій годині ранку у вихідний день, з незнайомою групою і сумнівну погоду. Дякую всім, хто прийшов і випробував свої сили», — говорить учасниця велозаїзду Дар’я Варха.
 
Групу супроводжувала мотодопомога, яка ситуативно перекривала рух на складних перехрестях. Маршрут пролягав переважно по дорогам з хорошим покриттям та спокійним рухом автомобілей. «Були три грунтові ділянки, які легко долались та не були довгими. Хлопці волонтери організували нам чай з канапками, а в Бібрці нас чекав обід.  Хотілось би повторити на наступний рік та залучити більше дівчат», — додає Людмила Руднікович.
 
В цей день одночасно стартували дівчачі велосотки і по іншим великим містам України.
 
 
 
Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.
Сихів Медіа