Як діти бачать війну. Малюнки

Опубліковано:

Війна змінила життя кожного українця, і наймолодших також. В теперішній час дітям зовсім не простіше, аніж дорослим. Вони все розуміють і все відчувають, а свої думки часто переносять на папір. Діти, які втекли разом з сім’ями від вибухів та пострілів у Львів і зараз проживають у ліцеї “Оріяна” та у школі №1 на Сихові, охоче зголосились поділитись свої думки з нами і намалювати те, як вони бачать війну в Україні.

Даша, 7 років, м. Слов’янськ

“Я намалювала, що Україна нападає на росію. Український танк, українські ракети і українські літаки летять в москву, а не російські ракети – в Україну, як це зараз відбувається. Цей песик називається Патрон, він охороняє нашого воїна, який ховається в кущах, звідти стріляє і нас захищає”.

Маргарита, 10 років, Краматорський район, Донецька область

“Я мрію, що нарешті настане мир, Україна переможе і я повернусь додому з сім’єю в Донецьку область. Що всі окуповані території звільнять і всі українці стануть щасливі, що зможуть повернутись додому”.

Даша, 14 років, м. Краматорськ

“ Я намалювала цей славнозвісний російський корабель, який потонув, бо наші його розбомбили. Думаю, що так буде не лише з кораблем, а й з росєюї загалом. Бо за Україною правда і ми обов’язково переможемо!”

Денис, 10 років, Харків

 “Тут, на малюнку путін помер і лежить в труні. Мабуть, таке хочу не тільки я. І українці перемогли, і всі кричать “Перемога! Ура!””

Кіра, 7 років, Краматорський район, Донецька область

“Я намалювала веселку і вона буде в кожному українському домі. Україна перемогла і всі-всі радіють”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спецпроєкт “Варті уваги”. Нескорений з “золотом” на шиї: інтерв’ю з Ігорем Галушка.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ