Як, де і коли сихівчани зможуть самі відчиняти двері у трамваях ?

Опубліковано:
Фото: Сихів.Медіа

Вчора, 14 лютого, стартувала акція «Збережемо тепло разом». В межах цієї програми пасажири певних трамваїв КТ4- D (Берлін) та марки «Електрон» зможуть самі відчиняти двері, за допомогою спеціальної кнопки, проте з дозволу водія. Про це повідомляють на сайті ЛМР.

Така функція можлива і в сихівських трамваях № 8, марки «Електрон» з 10:00 до 16:00 в будні дні.

За інформацією ЛКП «Львівелектротранс», загалом є 5 трамваїв марки “Електрон”, які курсують на Сихів. В них працює система персоналізованого відкривання-закривання дверей. Сьогодні, 15 лютого, троє з них на лінії – №1218, №1220, у на другу зміну готується №1219.

Як працює режим персоналізованого відкривання дверей у трамваях?

Все дуже просто. На зупинці водій дає дозвіл на відкриття дверей і пасажирам потрібно доторкнутись долонею до спеціальної кнопки.

Так можна зробити, як ззовні, так і всередині. І все, двері відчинено.

Фото ЛМР

Додамо, що ця функція персоналізованого відкривання дверей у трамваях діятиме не постійно, адже працює зараз у тестовому режимі, щоб виправити усі нюанси цього режиму та привчити львів’ян до цієї функції.

Ми не можемо змусити водіїв дотримуватись 100% нашої вказівки, коли є сильний та відчутний опір збоку мешканців. Ми домовлялись з водіями, що коли трапляються певні інциденти на зупинках чи перехрестях і вони бачать, що люди не орієнтуються на місцевості, то водії відкривають двері і не надають цього доступу. Дана акція не передбачає повного зміни режиму. Ми дозволяємо водіям орієнтуватись на місці. Бувають, що на зупинках стоять слабозрячі люди, або люди похилого віку, які в цьому не орієнтуються, або є зупинки на проїжджій частині, то в таких випадках водії мають право відкрити двері автоматично”, – повідомляє Ольга Бачинська, фахівець зв’язків із громадськістю та пресою ЛКП «Львівелектротранс».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чорнобильській лікарні робитимуть трансплантації кісткового мозку дітям

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ