Випускник сихівського ліцею виборов 12-те місце на Кубку нації

Опубліковано:
КР.юа

У Латвії пройшов етап Кубка Нації, де чоловіча збірна України з санного спорту показала один з найкращих результатів в історії. За результатами змагання одразу два українські санкарі – Андрій Мандзій з Тернопільщини та львів’янин Антон Дукач – фінішували у топ-12.

Випускник сихівського ліцею “Оріяна” Антон Дукач дебютував на Кубку світу у сезоні 2012/13. На його рахунку виступи на двох Олімпіадах та трьох чемпіонатах світу. Санний спорт опановує у Львівській обласній школі вищої спортивної майстерності.

“Дуже задоволений своїм 12-м місцем. Це найвищий результат, якого я досягав в одномісних санях на Кубку світу. Дуже приємно, що це трапилося саме в Латвії. Можна сказати, що я адаптувався до траси краще за всіх. На відміну від представників інших країн, які приїхали після паузи та не змогли показати свої найкращі результати”, – поділився спортсмен у коментарі.

Наступний етап Кубка світу в Сігулді відбудеться в п’ятницю-суботу, 13-14 січня. Одночасно на ньому розіграють медалі чемпіонату Європи.