Випускні в сихівських музичних школах, які вони?

випускний
Опубліковано:

Фото: Катерина Олійник

 

Вчора, 1 червня, у музичних школах Сихівського району відбулись випускні. Їх у нашому районі є дві – Львівська державна дитяча музична школа №8 та Дитяча школа мистецтв №5.

Про те, яким чином усе відбувалося, нашій редакції розповіла випускниця музичної школи №8 Катерина Олійник.

«Наш випускний був прекрасний. На ньому були присутні діти-випускники, їхні батьки, викладачі та дирекція школи. Спочатку відбулася урочиста частина, вручали свідоцтва та грамоти. Трохи згодом почався концерт з безліччю номерів у виконанні випускників і не тільки. Там кожен зміг показати те, чого навчився в школі за роки навчання».

Подальшого святкування у випускників не було. Після концерту вони влаштували фотосесію біля школи.

Натомість Юрій Кіслов, який закінчив цю школу два роки тому, а вчора завітав на випускний як гість, зазначив, що ще кілька років тому святкування виглядало трохи по-іншому. Карантинні обмеження змусили дирекцію скасувати не одну традицію.

«Після вступних слів та слова отця з храму Різдва Пресвятої Богородиці, коли усім починали вручати атестати й грамоти, завжди виступав духовий оркестр. Однак, цього року просто ввімкнули фонограму. Також після того, як усі випускники виступили по черзі, ми всі разом співали пісню для викладачів. Вчора цього не було», – розповідає він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові відбудеться чемпіонат зі складання пазлів на швидкість

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ