Вифлеємський вогонь на Сихові. Фото

Опубліковано:
ліцей “Оріяна”

Щорічно традиційно львівські пластуни передають Вифлеємський вогонь у сихівські храми, медичні та освітні заклади. Команда “Сихів.Медіа” зібрала інформацію та фото про кілька сихівських локацій, де уже засвітили благодатний вогонь.

Пластуни з Вифлеємським вогнем мандрують сихівськими локаціями уже майже тиждень, минулого четверга, 23 грудня, члени і членкині Пласту відвідали ліцей “Оріяна”, що на вул. Чукаріна, 3.

“Хай світло і тепло Вифлеємського вогню огорне нашу шкільну спільноту,” – додали у школі розповідаючи про візит пластунів.

Також сихівський дівочий курінь відвідав ліцей №93, що на вул. Кос-Анатольського, 9. Пластунки-ліцеїстки відвідали школу у п’ятницю, 24 грудня.

Цієї неділі, 26 грудня, члени Католицького скаутства Європи принесли благодатний вогонь у найбільший храм Сихівського району. Сихівчани можуть прийти у храм Різдва Пресвятої Богородиці та скористатись вогнем, аби освітити власні домівки, до 7 січня.

Також цього дня у храмі Примиційну (першу) Божественну Літургію в церкві молився о. Валерій Купчак, якого владика Володимир нещодавно уділив Таїнство Священства.

А вчора, 28 грудня, пластунки з ч.36 ім. Анни Ярославни передали благодатний вогонь у Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, що на вул. Дністерська, 17. Дівчата заспівали та поділились вогнем з медперсоналом лікарні.

Також цієї неділі, 2 січня, сихівські пластуни навідаються у церкву Зіслання св. Духа, що на вул. Трильовського, 9А. Не пропустіть можливість принести благословенний вогонь в свої домівки!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Будівництво церкви у Сихівському районі: оголошено архітектурний конкурс.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ