Вулицю Некрасова можуть перейменувати на честь сихівчанина Юрія Руфа

Опубліковано:
Юрій Руф

Цього тижня у Львові стартувало голосування щодо перейменування 14 міських вулиць. Одну з них – вулицю Некрасова, можуть назвати на честь сихівчанина Юрія Руфа (Дадака). Для того, щоб проголосувати за нову назву для вулиці в рамка дерусифікації нашого міста, пройдіть опитування за посиланням.

Юрій Руф – поет, письменник, вчений, громадський діяч, засновник літературного проєкту “Дух Нації”, власник бренду “Ґвер”. Сихівчанин загинув під час бою з окупантами на Луганщині. Посмертно отримав орден “За мужність” III ступеня.

Нагадуємо, що нещодавно Хмельницька міська рада перейменувала вулицю Чехова і провулок Чехова у вулицю і провулок Юрія Руфа. А в Національному лісотехнічному університеті України, де на одній з кафедр працював Юрій Руф, встановлять меморіальну дошку, а також створять стипендію імені Юрія Руфа, громадсько-патріотичний центр та експозицію.

Назвати вулицю на честь Юрія Руфа – це найменше, що ми можемо зробити для увіковічення пам’яті героя. Закликаємо вас віддати свій голос за цей варіант.

До слова, в опитуванні також є дві вулиці Сихівського району, які планують перейменувати, а саме Скрипника та Кибальчича.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Тернопільській облаштують пішохідний перехід

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ