Врятуймо життя маленької Вікторії!

Опубліковано:

Сьогодні,19 жовтня, львів’ян закликають долучитись до акції “День для Вікторії”. Її суть полягає у тому, щоб в цей день всі небайдужі перерахували свою денну зарплату на лікування Вікторії Полюги.

В малечі виявили спінально-м’язову атрофію (СМА) рідкісне нервово-м’язове захворювання, що супроводжується втратою мотонейронів та прогресивною атрофією м’язів, а також призводить до ранньої смерті. Дитина поступово втрачає здатність рухатися: сидіти, тримати голову, а з часом — ковтати і дихати.

Врятувати дівчинку може лише 1 укол, швейцарський препарат Zolgensma. Проте це найдорожчий укол, який навіть внесений до Книги рекордів світу через свою вартість – 65 мільйонів гривень. Зараз зібрано 61% коштів від усієї суми, до цілі залишається зібрати 21,5 мільйонів грн. Зробити укол потрібно не пізніше 2 років, але чим раніше, тим вища його ефективність.

Щоб зберегти життя малечі, закликають долучитись усіх небайдужих.Якщо ви власник чи власниця бізнесу – запросіть увесь ваш колектив долучитися. Якщо ви ФОП – розділіть свій місячний дохід на 21 день і перерахуйте відповідну суму.

Реквізити для допомоги та більш детальна інформація за посиланням.

Сихів Медіа