У Центрі Довженка покажуть документальний фільм про наслідки війни

Опубліковано:

Фото: Зміст

 

22 листопада у Культурно-освітньому центрі ім. Довженка центрі відбудеться презентація документального фільму «Вірю, чекаю, молюся». Стрічка порушує дві теми, які є наслідками війни на сході України: зниклі безвісті та полонені.

За словами організаторів, привернення уваги до доль бійців і цивільних, які пройшли жорстоке та нелюдське поводження на непідконтрольній території, зазнали серйозних психологічних травм — один із напрямків сюжету фільму. Коментарі дають як чоловіки, так і жінки.

«На жаль, ставлення до жінок у полоні не менш жорстоке, ніж до чоловіків. Зібрані докази та показання свідків вказують на те, що деякі злочини, вчинені на сході під час військового конфлікту, цілком можуть бути кваліфіковані як злочини проти людяності. Другий важливий аспект — це пошук зниклих безвісті на Донбасі. Цю тему коментують представники судмедекспертизи, пошукових організацій, «Червоного Хреста», психологи, волонтери. В центрі уваги родини, що кілька років намагаються розшукати своїх рідних», — розповідають організатори.

Початок показу фільму о 19:00. Вхід для всіх вільний.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ