Віктор Винник і МЕРІ виступлять із новою програмою на концерті до Дня закоханих

Опубліковано:

13 лютого у Lviv Dovzhenko Centre Віктор Винник і МЕРІ виступлять із спеціальною програмою до Дня закоханих. Початок концерту о 19:00, повідомляють організатори Lutsyshyn Promo і Promotions.

Для гостей звучатимуть улюблені та найромантичніші хіти – «Ромео», «Кіс на біс», «Чорні очі» та багато інших. Звичайно, артисти виконають і соціальну лірику, без якої не відбувається жоден концерт Віктора Винника і МЕРІ.Окрім відомих пісень, на концерті прозвучить також декілька прем’єр.

«Найочікуваніша подія цієї зими – концерт романтичних, патріотичних та енергійних гурту «МЕРІ» і Віктора Винника. Гурт «МЕРІ» – культова для львів’ян група, а її фронтмен Віктор Винник – народний улюбленець. Віктор Винник і МЕРІ створюють особливу атмосферу на кожній події, щоразу збираючи повні зали прихильників! Тож приходьте 13 лютого разом із своїм Ромео чи Джульєттою та насолоджуйсь, надихайтесь, запалюйте й танцюйте! Ця подія стане незабутньою!», – запрошують організатори Lutsyshyn Promo і Promotions.

Поспішайте придбати квитки заздалегідь, щоб обрати найкращі місця – https://concert.ua/uk/booking/meri-do-dnja-valentina/

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ