Відтепер учні молодшої школи щодня гулятимуть під час навчання

Опубліковано:
Діти в місті

У Львові стартує проєкт “Гайда на прогулянку”, в рамках якого львівські учні молодших класів щодня ходитимуть на прогулянки. Про нововведення розповів керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк та закликав давати дітям парасольки до школи.

Учні початкових класів щодня ходитимуть на вулицю на прогулянку незалежно від погодних умов.

“Ми ініціювали цю ідею і просимо керівників шкіл підтримати її. Кожна школа може цей процес організувати, трішки скоригувавши розклад. Також просимо батьків нас у цьому підтримати”, – заявив під час брифінгу керівник управління освіти Львова Андрій Закалюк.

До слова, з понеділка, 23 січня, більшість львівських шкіл розпочинають другий навчальний семестр. В новому семестрі форма навчання зберігається такою ж, як і в першому. Кожна школа самостійно визначає форму з огляду на наявність безпечного укриття та його місткості.

Також в час другого семестру в львівських школах спільно з управлінням спорту запровадять шкільні ліги. Вони охоплюватимуть три види спорту: мініфутбол, баскетбол та волейбол. Вже у лютому розпочнуться відбіркові ігри, які спершу пройдуть на районному рівні, а потім – міському. Окрім цього, буде запроваджено інтелектуальні змагання для тих, хто хоче позмагатись не силою, а знаннями.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У WIKI бібліотеці відкрили персональний стелаж 11-річного читача.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ