Відомий волонтер дядя Гриша збирав гроші для ЗСУ на Сихові

Опубліковано:

77-річний волонтер Григорій Янченко, відомий як дядя Гриша, зібрав для ЗСУ майже 7 мільйонів гривень. Зараз він їздить містами Заходу України, щоб зібрати кошти на дрони для українських захисників. Цієї неділі він волонтерив в Сихівському районі.

Дядя Гриша родом з Чернігівщини, але довгий час жив у Херсоні. Після служби в радянській армії втратив обидві ноги і пальці на руках. Загалом переніс 34 операції й опинився в колісному кріслі З 2014 року, незважаючи на свою недугу, чоловік активно допомагає українським військовим.

“Я тимчасово проживаю в Запоріжжі, хоча сам з Херсона. Під час окупації я виїхав у Запоріжжя і на даний час живу там вже близько двох років.”

поділився Григорій

Спочатку волонтер збирав кошти у Запоріжжі проте з часом помітив, що донати почали зменшуватися, а запити військових залишалися незмінно високими.

Тож волонтер вирішив змінити стратегію – зараз він протягом трьох тижнів їздить по трьох містах, а потім на тиждень вирушає на передову, щоб особисто передати допомогу бійцям.

“За два роки повномасштабної війни, донатити стали все менше і менше. Тож я став їздити по різним містам України і збирати донати. Кожен тиждень я змінюю локацію, змінюю місто. Минулого тижня я був у Франківську, позаминулої – у Тернополі. Львів – це моя крайня точка, потім я повертаюся у Запоріжжя, де на зібрані кошти, я закупляю речі, які потрібні нашим військовим і везу на схід.”

розповів дядя Гриша

За цей час Григорій завітав у 10 міст України, серед яких: Херсон, Миколаїв, Запоріжжя, Дніпро, Кременчук, Полтава, Черкаси, Тернопіль, Івано-Франківськ та Львів.

Після Львова протягом тижня дядя Гриша займатиметься закупівлею дронів і поїздкою на фронт. Наступні міста, які він планує відвідати – Чернівці та Ужгород.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фахівці центру “Врятуй” провели тренінг з домедичної допомоги у сихівських садочках

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ