Відомий хірург з Туреччини безкоштовно прооперує маленьких пацієнтів Чорнобильської лікарні

Опубліковано:

Пластичний хірург Хакан Агір, який родом з Туреччини, знову оперуватиме та консультуватиме в Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, що на вул. Дністерській. Протягом цього тижня львівські лікарі спільно з Хаканом Агіром планують провести близько 25 реконструктивних операцій.

Під час попередніх спільних консультацій команда львівських хірургів разом з Хаканом Агіром прооперували пацієнтів, які мають складні вроджені вади обличчя і тіла, післяопікові рубці та посттравматичні наслідки.

“У перший день перебування професора у нашому Центрі ми проконсультували понад 30 пацієнтів. Після консультації деяким запропонували хірургічне лікування та, навіть, запланували операції. Більшість пацієнтів на прийом потрапили вперше, скористались онлайн формою для запису. Проте чимало було й таких, хто прийшов на контрольний огляд після проведеного раніше втручання”, – розповів дитячий хірург лікарні Орест Лешневський.

Серед прооперованих дітей – двоє пацієнтів із вродженими вадами обличчя та шиї, юний пацієнт із складним післяопіковим рубцем та ще одна дитина з рідкісним новоутвором – пухлиною привушних слинних залоз. Зараз вони ще перебувають у післяопераційних палатах, та вже за кілька днів повернуться додому.

До слова, Хакан Агір – професор пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, Доктор медичних наук. Член Європейських рад пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії. В 2022 році спеціаліст з Туреччини спільно з львівськими лікарями провели понад 50 безкоштовних операцій дітям з різних куточків України та проконсультували майже 200 пацієнтів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Центрі “Джерело” відкрили центр допоміжних технологій для дітей з інвалідністю

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ