Від овочів та квітів до пряних трав та кавунів: що росте на городах мешканців модульного містечка

Опубліковано:

Мешканці модульного містечка “Маріяполіс” на Сихові зростили на своїх грядках різноманітні рослини, такі як огірки, помідори, капуста, картопля, буряки, кабачки, баклажани, салат, м’ята, декоративні рослини та навіть кавуни. Вони не лише вирощують ці рослини, а й споживають їх самі. Про це розповіли у пресслужбі Львівської міської ради.

У модульному містечку “Маріяполіс”, що на Сихові наступив період активного городництва. Чотирнадцять дерев’яних грядок, посаджених навесні мешканцями разом з активістами, рясно заросли овочами, квітами і навіть кавунами.

“Городи та клумби у мешканців містечка дуже гарні. Одні використали ці ділянки землі для городини, інші посіяли пряні трави, які додають у їжу і також вони відлякують комах, а решта висадили квіти: чорнобривці, фіалки, лілії.

На городах маємо рясний урожай. До нас навіть пані підходила і просила забрати черговий урожай, бо каже, що вже не може стільки з’їсти тих кабачків”, – розповідає адміністратор містечка Віктор Габітов.   

Окрім дерев’яних блоків піднятих грядок, мешканці облаштували собі додаткові саморобні земельні ділянки, які здебільшого використали для клумб.

“Головна функція цих грядок полягала в тому, щоб люди могли зайняти себе чимось, мати втіху від процесу вирощування власної городини. Переважно цим займаються ті, хто і вдома вирощував городину. Тож це можливість відволіктися, посадити і доглядати”, – додав Віктор Габітов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість місяців роботи зимового модульного містечка: як живуть ВПО на Сихові

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ