“Вервиця єднає” – молитва у онлайн-форматі

Опубліковано:
Церква Різдва Пресвятої Пресвятої Богородиці, Сихів (УГКЦ)

18 жовтня, 0 20:00 для дітей парафії Різдва Пресвятої Богородиці відбудеться трансляція на сторінці Фейсбук з нагоди акції «Мільйон дітей моляться вервицю». 

Основна мета ініціативи — показати, що довірлива молитва дітей сягає до самого серця Бога і має таку велику силу. Саме тому молитву дітей на Вервиці вважають особливо ефективним засобом для досягнення миру та єдності в сім’ях, країні та у всьому світі.

«Вервиця єднає» – назва не випадкова, адже в цьому задумі одразу поєднується декілька ліній. Передусім, молитва єднатиме українців з усього світу.

«О, наш любий Ісусе! Прости нам наші гріхи, охорони нас від пекельного вогню, Провадь усі душі до неба, А особливо ті, що найбільше потребують Твого милосердя!», – такі слова-благання прозвучали з вуст Богородиці у найбільшому її одкровенні-об’явленні у Фатімі. Діва Марія тоді закликала жертвувати щоденну вервицю за навернення й прощення грішників та пообіцяла особливу Божу благодать християнам, що молитимуться на вервиці.

Додамо, що організатором молитви є Папська фундація «Церква у потребі». Як там повідомляють, цьогоріч захід об’єднає дітей із 130 країн, а на сьогодні вже зареєстровано 500 тисяч учасників.

«Молитва на вервиці з’єднає вас з тиcячами дитячих молитовних груп дітей по всьому світі. Ми також дуже хотіли б, щоб ця молитовна ініціатива стала „постійною місією“, про що нас всіх просить Папа Франциск, формуючи „живу вервицю“ дітей. Таким чином, молитва станe живою реальністю, яка змінює наше життя, підтримує місію Церкви, даруючи мир та єдність у світі,” – ділиться один із організаторів молитовної акції кардинала Мауро П’яченци.

Сихів Медіа