Львів’янам пропонують проїхати велосипедом на роботу

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

У межах Європейського тижня мобільності 20 вересня відбудеться осіння акція «Велосипедом на роботу».

Усіх бажаючих запрошують приїхати велосипедом на сніданок, який відбудеться з 8:00 до 9:00 на пл. Ринок біля фонтана Нептуна. Учасникам обіцяють каву та конкурси від  nextbike.ua.

Як зазначають організатори, під час сніданку є можливість виграти призи у таких номінаціях: краща корпоративна команда (заохочується приїжджати офісами і робочими командами, оцінюватиметься спільний корпоративний образ та кількість учасників на велосипедах), кращий бізнес-лук (оцінюватиметься бізнес-образ, а також поєднання велосипеда та образу). І окрема номінація — «за креатив» (креатив вітається завжди і має відповідно винагороджуватись).

На всіх учасників на велосипедах чекає частування запашною кавою від «Кави на шпацер».

«Якщо у вас не виходить у цей день приїхати на велосипеді на сніданок, не біда. Просто візьміть свій велосипед та приїдьте на роботу чи у ваших справах. До речі, пересісти на двоколісний транспорт у цей день спробують депутати та чиновники міської ради», — зазначають організатори.

Нагадаємо, щоб заохотити впроваджувати та пропагувати сталий («зелений») транспорт, а людей — спробувати альтернативи приватним автомобілям, у Львові з 16 до 22 вересня триває щорічний Європейський тиждень мобільності.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ