Двоколісний Сихів — фоторепортаж з Першого Сихівського Велопробігу

Опубліковано:
Перший Сихівський велопробіг, Сихів, 27 липня 2019

Фото: Сихів Медіа

 

В суботу, 27 липня, відбувся масовий велопробіг у Сихівському районі. 

Захід зібрав понад 100 любителів велосипеда різного віку та досвіду. Основні цілі заходу — протестувати та надалі офіційно затвердити веломаршрут у Сихівському районі, а також долучити якомога більшу кількість людей до велоруху. Команда “Сихів Медіа” також планує і надалі реалізовувати проекти, спрямовані на популяризацію велосипеда, підвищення обізнаності в особливостях безпечного пересування містом та розвиток необхідної інфраструктури. Усіх бажаючих долучитись до цього процесу просимо звертатись за електронною адресою sykhiv.media@gmail.com.

 

 

Весь маршрут зайняв приблизно 26 кілометрів, організованою колоною велосипедисти рушили від центру Довженка, рухались мікрорайонами Сихівського районону, а фінішували у сквері Івана Павла II.  До заходу учасники підійшли серйозно: майже всі одягли шолом та одяг зі світловідбивачами.

«На нашому велопробігу можна було побачити любителів двоколісного різного віку та рівня, міські, гірські та шосейні велосипеди. Саме такою має бути велоспільнота ‒ різноманітною та об’єднаною спільним захопленням. На велопробігах не плануємо зупинятися і попереду в нас безліч тематичних проектів та заходів. Зробимо Сихів велосипедною столицею! :-)», — ділиться своїми враженнями та думками головний редактор «Сихів.Медіа» та організатор велопробігу Віктор Петров.

Захід організовано “Сихів Медіа” за підтримки ГО “Інститут Суспільних Ініціатив”, Патрульної поліції Львівської області, Дитячого центру здоров’я імені Алли Мазуренко, веломагазину “MTB stock -Ідеальний для тебе”,  велосипедного сервісу “Веломайстерня” та активної велоспільноти Львова.

 

Сихів Медіа