Вчителі ліцею №93 проводять розмовні курси української мови для переселенців

Опубліковано:
Оксана Чабан

Понад місяць ліцей №93 втілює освітню ініціативу “Розмови українською” для внутрішньо переміщених людей, які проживають в модульному містечку на Сихові. Модератори проєкту не лише допомагають вдосконалити розмовні навички, а й передають переселенцям свою любов до України й Львова зокрема. 

Курси розпочалися на початку червня і триватимуть до наступного четверга. Кілька разів на тиждень освітянки Оксана Чабан, Тамара Подоляка, Тетяна Одинцова, Ніна Макарчук, Оксана Казюта та Людмила Роман зустрічаються з переселенцями, розмовляють, гуляють містом та надихають спілкуватись українською мовою.

Тематика занять у проєкті “Розмови українською” різноманітна – від соціально-побутових до культурних і державотворчих. До прикладу, на останньому занятті розмова йшла про Львів і рідні міста переселенців.

“Наші учасники поділилися своїми історіями про міста, з яких були вимушені виїхати через війну. Всі були захоплені, яка багата наша українська земля – природою, джерелами, відомими людьми, промисловою інфраструктурою. Багато зруйновано, але нікого не покидає надія, що все відбудуємо і переможемо ворога!” – коментує на своїй сторінці у фейсбуці одна з організаторок Оксана Чабан.

Проєкт “Розмови українською” – це гарна можливість попрактикувати свою українську вимову і вкотре переконатись, що наша країна самостійна і багата на таланти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медики Чорнобильської лікарні вперше в Україні провели ультразвукову діагностику сечового міхура

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ