В жовтні на “Шуварі” запрацює новий продуктовий термінал

Опубліковано:
uifsa

В жовтні цього року ОРСП “Шувар” відкриває новий термінал “Риба та морепродукти”, який стане початком великого оновлення ринку. Анонсував відкриття на своїй сторінці у Facebook директор ринку Іван Федишин.

На ринку зазначають, що цей термінал – це принципово нова якість та стандарти торгівлі, сучасне обладнання, понад 500 асортиментних позицій риби та морепродуктів майже з усіх куточків світу, доступні ціни та дотримання європейських стандартів. Також в новому рибному терміналі передбачили зручну роздрібну зону.

Існуючу споруду рибного терміналу очікує перезапуск та зміна спеціалізації, що дозволить отримати в комплексі оновлений ринок.

“Ми розуміємо наскільки важливо тримати руку на пульсі ринкових трендів сьогодення. Для прикладу, коли в 2011 році ми відкрили термінал “Риба та морепродукти” на ОРСП “Шувар”, аналогів у країні на той момент не було. Проте, часи мінялися, змінювався ринок, на ньому з’являлися нові потужні гравці, тож потрібно було грати на випередження. Сьогодні ми сконцентрували усі свої зусилля на покращенні інфраструктурних об’єктів ринку для того, щоб максимально задовольнити потреби нашого клієнта. Вдосконалюємося самі та направляємо в тренди та сучасні формати торгівлі наших операторів.

Не розкриватиму інтригу до кінця. Вже незабаром новозбудований термінал “Риба та морепродукти” відчинить свої двері для покупців, а після перезапуску діючої споруди, готуємо для наших клієнтів дещо цікаве. Більше інформації – згодом”, – зазначив директор ОРСП “Шувар” Іван Федишин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’ян та ВПО запрошують на тренінг про перші кроки до успішного бізнесу.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ