В “Залізній воді” вирощуватимуть овочі та ягоди на підвищених грядках. Фото

Опубліковано:

В парку “Залізна Вода” поруч з теплицями Рерінга львів’яни продовжують створювати сучасний публічний сад-город. Цими вихідними активісти та представники екоорганізацій збудували 12 підвищених грядок та 2 шпалер для виноградника.

Підготовка ділянки та матеріалів під встановлення конструкцій зайняла у екоактивістів більше місяця. Цими вихідними волонтери, представники ГО “Плато”, “Ecoterra”, “Пермакультура в Україні”, працівники управління екології ЛМР та ЛКП “Зелений Львів” протягом кількох годин майстрували 12 грядок для різноманітних їстівних культур та 2 шпалер для майбутнього виноградника.

Нові грядки, до слова, наповнили компостом з міської станції компостування ЛКП “Зелене Місто” на вул. Пластова, 13.

“Мешканці, що проживають неподалік і вигулюють тут своїх песиків, або просто проходять повз часто запитують у нас, що ж тут буде. Багато кого лякає загроза забудови цієї частини парку. Ми намагаємося всіх заспокоїти та пояснити свої наміри. І з появою цих нових конструкцій, як на мене, простір набув нового вигляду та, нарешті став схожим на повноцінний міський сад-город,” – прокоментувала членкиня ГО “Плато” Анжеліка Зозуля.

На цьому нововведення для простору не закінчуються: взимку планують продовжити стратегування щодо подальшого наповнення саду-городу дружніми до довкілля рішеннями. А навесні, з приходом тепла, на території простору відновлять просвітницькі заходи та планують розпочати повноцінний набір тих, хто опікуватиметься грядками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вражаюче озеленення на Пасічній: понад 5 тисяч рослин висадили на території житлового масиву. Фото.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ