В WIKI бібліотеці триває виставка 11-річної сихівчанки

Опубліковано:
Дивись.Інфо

Сьогодні, 1 вересня, на Сихові розпочалась виставка творів 5-класниці Грицаюк Юстини. Експозицію “Світ очима дитини” виставили в бібліотеці на проспекті Червоної Калини, 58. Прийти та подивитись на малюнки юної художниці можна до 1 жовтня.

Одинадцятилітня Юстина навчається в сихівській гімназії і Дитячій школі мистецтв №5. Школярка малює з “дитсадівського” віку та надихається, як сама розповідає, справжніми художниками.

“Найпершим моїм малюнком було сонечко, мама деколи малювала його мені. Я намалювала його десь у 3 рочки, тому не пам’ятаю, як це сталось. Але мама розповідає, що була десь в іншій кімнаті, прийшла до кухні, а там мій малюнок. Щодо улюблених художників – моя вчителька Надія Ярославівна Каплиш, яка неймовірно малює. Я дуже хотіла б хоч трохи наблизитись до її малювання. Ще мені дуже подобаються деякі малюнки Тараса Шевченка – це справді неповторна краса. І я дуже захоплююсь картинами Леонардо да Вінчі і декотрих античних художників чи сучасних іконописців,” – ділиться Юстина.

Зазвичай на створення одного малюнку в дитини йде від 20 хвилин до 3 годин, за її словами все залежить від натхнення, саме тому бувають дні, коли не малює взагалі. Хоч Юстині лише 11 років, проте це не перша виставка в які вона бере участь, навіть на сьогодні частина її робіт виставляється в Європі.

“Коли я малюю, то відчуваю чи щастя, радість, чи бажання швидше закінчити малювання. А деколи я залишаю малюнок, котрий мені спочатку подобався, до часу, коли знов захочеться. Також хочу сказати дякую мамі, бо саме вона дала мені художню школу і підтримувала мене,” – підсумувала Грицаюк Юстина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий сезон безкоштовних курсів з кравецької майстерності у Lviv Open Lab: як долучитися.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ