В Україні стартувала інформаційна кампанія “Не додавай роботи” на підтримку поліції, медиків і рятувальників

Опубліковано:
Львівська міська рада

Розпочалась всеукраїнська кампанія, у якій водіїв, велосипедистів і пішоходів просять дотримуватись правил дорожнього руху та нагадують, що кожна ДТП, якої б можна було уникнути, перетворюється на додаткову роботу для правоохоронців і рятувальних служб.  

Кампанію спільно проводять Центр демократії та верховенства права й агентство комунікацій provid у межах кампанії “За безпечні дороги”. Для соціальної кампанії організатори підготували макети зовнішньої реклами та матеріали для соцмереж, з яких закликають громадян не порушувати ПДР, щоб берегти час тих, хто рятує життя.  

Зараз кожна секунда особливо дорога для порятунку життів. У медиків, рятувальників і поліцейських список справ і так поповнився важливими обов’язками: поранені, завали зруйнованих будинків, виклики на підозри мінувань…  

Багато людей хочуть допомогти, проте часто не помічають простого способу це зробити. Тож кампанія нагадуватиме українцям: наш щоденний внесок у місію рятувальників, медиків та поліції – не стати винуватцем ДТП і не додавати їм роботи. Дотримуватися правил дорожнього руху зараз важливо як ніколи. До того ж, це до снаги кожному“, — зазначають організатори. 

Самих світлин медиків, патрульних і рятувальників на макетах не буде, бо в них термінові виклики й вони не мають зайвого дня, щоб влаштувати фотосесію. 

Зовнішню рекламу вже розмістили у Києві, Львові, Черкасах, Житомирі та Кропивницькому, та планують розмістити й в інших містах України.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові нетверезий водій пропонував патрульним хабар

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ