В Центрі Довженка покажуть камерну виставу про історію життя сучасної жінки

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

У суботу, 15 травня, в Центрі Довженка Наталія Парфенюк зіграє вражаючу однотактну моновиставу “Жінка, яка вірить”. Ми поспілкувались з єдиною актрисою цього театрального дійства про виставу, про те чому її важливо відвідати та дізнались про майбутні спектаклі.

Уже майже 20 років Наталія Парфенюк проживає на сцені історію, яку написала та зрежисувала Марина Семьонова. В суботу о 12:00 в на другому поверсі Центру Довженка розпочнеться камерна вистава-монолог сучасної жінки про її найпотаємніші бажання і мрії.

Пані Наталя розповіла, що завтрашня вистава, перш за все, для її учнів та їх батьків, адже їй важливо, аби вони знали, що тренер їхніх дітей не лише теоретик, але практик. Також на виставі чекають спраглих до театру сихівчан та тих, хто ніколи не був на камерних виставах, ця вистава для усіх, хто готовий до драматичної історії життя сучасної жінки. За роки існування цієї вистави, актриса ще жодного разу не зіграла її однаково, щоразу вносячи у неї щось нове.

 

 

“Спочатку ми мали намір зіграти виставу до Міжнародного дня театру, я мала зіграти цю першу частину, адже це дилогія, а зараз, на ювілей, планувалось зіграти “Відверті роздуми зрілої жінки”. Але не склалося через карантин, і зараз я зіграю першу частину, а другу згодом, але ще невідомо коли саме,” — розповіла Наталія.

Цією виставною головна актриса хоче відсвяткувати свій ювілей, 40 років творчої діяльності та 20 років, як вистава “Жінка, яка хоче” оживає для глядачів. За словами пані Наталі, вона уже бажає попрощатися з цією виставною, адже багато років в різних локація та для різних людей вона проживала історію про маленьку дівчинку, підлітка, тінейджера, самотню жінку, проте уже час попрощатись.

Додамо, що в виставі “Жінка, яка вірить” лунатимуть пісні російської бард-виконавиці Вероніки Доліної, які необхідні актрисі у моменти зміни образу. Наталія Парфенюк розповіла, що твори цієї виконавиці допомагають їй, тримають глядачів в напрузі в час, коли їй необхідна пауза та допомога.

 

 

“Відверті роздуми зрілої жінки” — це “вижимка” з книги Марини Семьонової, яку пані Наталія вперше зіграла в В’єтнамі, де проживала, для російськомовного населення. Ця історія жорстокіша за “Жінка, яка вірить”, проте правдивіша та ближча до сьогодення. Авторка книги розповіла коротку, проте захопливу історію знайомства головної героїні з чоловіками в мережі, подібні речі уже не перший рік є в українських реаліях, проте мало хто про це говорить зі сцени.

Вистави Наталії Парфенюк звучать простими, проте необхідними словами, які знаходять відголоски у серцях глядачів та глядачок. Не розкриватимемо усе, що розповіла нам актриса, адже хочемо аби ви теж відвідали виставу цієї суботи, 15 травня. Проте радимо взяти з собою хлопців та чоловіків 😉

Каріна Роханська

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навчання просто неба для львів’ян в парку Залізна вода.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ