В сихівських трамваях і тролейбусах знову лунають колядки

Опубліковано:

Від сьогодні, 18 грудня, у львівських трамваях та тролейбусах лунають колядки. Співи вмикають в рамках соціального проєкту ЛКП “Львівелектротранс”, який уже восьмий рік поспіль підбирає нові музичні композиції для львів’ян. Святковий музичний супровід можна почути в електротранспорті до 14 січня 2022 року.

Колядки в львівському електротранспорті – хороша традиція, яку започаткували в місті у 2014 році. Відтоді, щорічно у час зимових свят в трамваях і тролейбусах львів’яни можуть насолоджуватись колядками, щедрівками та різдвяними композиціями українських виконавців.

Цьогоріч львів’яни зможуть добиратись на роботу та додому під твори Національної академічної хорової капели «Дударик» та її колядничих гуртів, гурту «Пікардійська терція», виконавців: Соломії Чубай, Оксани Мухи, Іллі Найди та Павла Табакова.

За словами ЛКП “Львівелектротранс”, проєкт є соціальним, адже колядки в транспорті трактуються як соціальна аудіореклама, а виконавці творів, які лунають в транспорті, не лише дали офіційні дозволи на використання музики, але й відмовились від роялті (виплати авторської нагороди). Також проєкт має на меті популяризацію українського музичного контенту, традицій святкування зимових свят, підтримку та підняття настрою пасажирів електротранспорту у нелегкий час пандемії.

До слова, Сихівським районом курсують трамваї №8 та 4, а також тролейбуси №22, 23, 23А, 24, 25, 31.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ялинки, благодійна вечеря на Святвечір і хімічний театр – в новому дайджесті.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ