В Сихівському районі уже працюють три пункти обігріву

Опубліковано:
Роман Балук

На сьогодні, 22 листопада, в Сихівському районі повноцінно функціонують 3 пункти обігріву, де сихівчани можуть зарядити телефони, погрітись та випити теплі напої. В пресслужбі Львівської міської ради зазначають, що місто готується до різних сценаріїв, так званих “хвиль” облаштування пунктів обігріву.

В Сихівському районі пункти тепла працюють в Центрі Довженка, а також в Сихівській РА на пр. Червоної Калини, 66 та в ЛКП “Житловик-С” за адресою пр. Червоної Калини, 38. Найбільший пункт розташовано в Центрі Довженка, де одночасно може перебувати 150 осіб. Тут є кілька генераторів, металева пічка, теплова гармата на дизелі та речі першої потреби. Відвідати цей пункт обігріву можна щоденно з 10:00 до 19:00 год. 

За словами голови Сихівської РА Галини Гладяк, окрім закладів освіти чи культури, в районі є ще ряд суб’єктів господарювання не комунальної власності, які, за погіршення ситуації, готові відкрити у себе пункти обігріву і забезпечити цілодобове перебування там мешканців.

Наразі у Львові облаштовано 18 пунктів, проте за умови відключення світла на понад добу, пункти працюватимуть в школах, закладах культури, управляючих компанія, райадміністрація, офісах тощо, таких установ передбачено близько 200.

“За умови, що у Львові не буде світла впродовж доби, – ми зупиняємо традиційний освітній процес. Школи, де є твердопаливні котли, генератори і wi-fi, переходять у зовсім інший режим роботи.  Вони почнуть працювати як пункти обігріву для мешканців. Це також стосується закладів культури, управляючих компаній, районних адміністрацій, офісів територіальних громад та інших установ, які визначені у переліку на майже 200 локаціях”, – говорить перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

За відсутності електропостачання протягом кількох днів, мерія зазначає 733 львівські будинки, де є буржуйки, і ці локації теж можна використовувати за пункти обігріву. Адреси пунктів обігріву будуть повідомлені мешканцям, а також нанесені на інтерактивну карту.  

Дізнатися час та умови, за якими працюють пункти обігріву, можна також за номером телефону 050 555 44 61 або на “Гарячій лінії” міста 15 80.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де зарядити телефон в Сихівському районі? Інтерактивна мапа закладів з генераторами.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ