В сихівській “Мандаринці” проведуть першу гру спортивних шкільних ліг

Опубліковано:
ліцей “Оріяна”

Завтра, 1 березня, у Львові розпочнуться районні етапи шкільних ліг, першим матчем стане гра з волейболу серед учнів ліцею “Оріяна” (Імператорські пінгвіни) та школи № 1 (Антарктичні котики). Про старт спортивних ліг розповіли на сайті Львівської міської ради.

Перший волейбольний матч відбудеться завтра, 1 березня, о 13:30 в спортивному комплексі “Мандаринка”, що на вул. Івана Кавалерідзе, 15.

За даними Львівської міської ради, на перші шкільні спортивні ліги з трьох видів спорту зареєструвалися 247 команд, тобто 2 952 учнів. Всі вони вже змагатимуться у районних етапах ліг з баскетболу, волейболу та футзалу. Де визначать переможців районних змагань, які отримають автоматичні перепустки до наступного етапу. Міські етапи відбудуться у травні, де визначать чемпіонів та призерів змагань у кожній лізі.

Нагадаємо, львівські спортивні шкільні ліги – це змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед львівських школярів, а також збільшити кількість дітей, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Цей проєкт покаже, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В сихівському “Центрі води” провели першу екскурсію для школярів. Фото.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ