В сихівській лікарні ім. Святого Луки запрацював рентгенодіагностичний комплекс

Опубліковано:
ЛМР

Відтепер в лікарні святого Луки Першого медичного об’єднання Львова, що на вулиці Навроцького, 23, можна зробити весь спектр рентгенологічних обстежень з максимальною точністю. Це стало можливим завдяки новому рентгенодіагностичному комплексу, про який розповіли в пресслужбі Львівської міської ради.

В колишній 8-й лікарні можна зробити рентген кісток черепа, приносових порожнин, органів грудної та черевної порожнин, малого тазу, рентген усіх відділів хребта, суглобів, кісток верхніх і нижніх кінцівок тощо. Також спеціалісти виконують діагностику осі всього хребта або нижніх кінцівок: апарат робить серію знімків, які автоматично «зшиваються» в єдиний. Також доступна можливість проведення дослідження в русі та з контрастом.

“Новий рентгенодіагностичний комплекс, окрім звичних графічних зображень, дає змогу більш точно обстежувати пацієнтів. До прикладу, проводити всі види контрастних обстежень шлунково-кишкового тракту, і в реальному часі бачити всі можливі зміни органів та структур. Задля найбільш якісного та точного результату, наші спеціалісти використовують лише новітнє обладнання. До того ж, для безпеки пацієнтів, дозу променевого навантаження визначають індивідуально”, – зазначили у лікарні святого Луки Першого ТМО.

Результати обстежень можна отримати на томографічній плівці та на CD-диску. Записатися можна за номером контакт-центру: 0800333003.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі запрацювала лабораторія молекулярно-генетичних досліджень.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ