В львівських закладах освіти започаткують спортивні шкільні ліги

Опубліковано:
Дитяча футзальна ліга

У Львові розробляють формат спортивних шкільних ліг, які проводитимуться щорічно серед учнів з 15 жовтня по 15 травня. Школярі змагатимуться в різних видах спорту в три етапи. За інформацією управління спорту ЛМР, в цьому навчальному році заплановано провести змагання з трьох видів спорту – футзалу, баскетболу та волейболу.

У системі “Шкільних ліг” впровадять цифровий процес, підготовка та проведення висвітлюватимуться на розробленій інформаційній платформі “Львівські спортивні шкільні ліги”. Це спростить та полегшить організаційні моменти. В управлінні зазначають, що для кожної Ліги створять логотипи та оригінальні кубки з індивідуальним дизайном. Ці трофеї стануть перехідними, ними володітиме переможець поточного сезону до фіналу наступного.

Змагання складатимуться з трьох етапів:

  • Етап 1 (шкільний) – формування збірних команд шкіл з певних видів спорту.
  • Етап 2 (районний) – визначення переможця районних змагань, який отримує автоматичну перепустку до наступного етапу.
  • Етап 3 (міський/фінальний етап) – визначення чемпіона та призерів змагань кожної окремої Ліги.

Перші змагання в рамках “ЛСШЛ” пройдуть з 1 січня по 30 травня 2023 року.

“Все це буде відбуватися поступово, тож слідкуйте за новинами на сторінках Управління спорту та Управління освіти Львівської міської ради у соціальних мережах.

Наша мета – збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Ми зможемо довести всій країні, що зі звичайної шкільної команди можна виховати команду майстрів, які будуть підкорювати світові та олімпійські п’єдестали!” – зазначили в управлінні спорту ЛМР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівські учні можуть доєднатись до облаштувань шкільних укриттів.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ