В двох сихівських школах встановили спеціальні контейнери для сортування сміття

Опубліковано:
ЛМР

В 15 школах Львівської громади учнів навчають правильно сортувати сміття в рамках проєкту “Роздільний збір побутових відходів у навчальних закладах Львівської міської територіальної громади”. Два майданчики з контейнерами встановили у сихівських школах – №72 та №93. Про деталі акції розповіли в пресслужбі Львівської міської ради.

На території шкіл ЛКП “Львівспецкомунтранс” встановило контейнери для усіх фракцій відходів – паперу, пластику, скла, органіки, змішаних відходів, які забирають окремі машини. Завдяки різнокольоровим контейнерам з яскравими наклейками, діти зможуть легко запам’ятати, куди і що саме викидати.

На сьогодні в Сихівському районі контейнери знаходяться на території школи №72 (вул. Зубрівська, 1) та ліцею №93 (вул. Кос-Анатольського, 10).

“Сучасні контейнерні майданчики з яскравими й інформативними наліпками зроблять процес сортування відходів цікавим та пізнавальним для дітей. А звичка дбайливо ставитися до довкілля, правильно сортуючи відходи, стане невід’ємною частиною життя наших юних свідомих українців,”

поділились у ЛКП “Львівспецкомунтранс”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Конкурс на посаду директора СЗШ №96 : колишня керівниця не погоджується з результатами.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ