В Центрі Митрополита Андрея Шептицького відбудеться благодійний ярмарок

Опубліковано:

Ярмарок “Сильні разом: 15 років LvBS” проходитиме із нагоди 15-річчя Бізнес школи УКУ (LvBS). Участь братимуть 28 підприємців, серед яких релокована кав’ярня з Бучі “КІІТ”, виробник сиродавленої олії Divo Oliya із Запоріжжя, домашня пекарня “Кримська перепічка”, релоковані бізнеси з Маріуполя та ін. Приходьте та доєднайтесь до збору коштів для стипендійного фонду імені Олега Воробйова, який загинув в травні боронячи незалежність України.

Гості заходу можуть долучитися до інтелектуальних дискусій та взяти участь у майстер-класах із оздоблення та виготовлення свічок із натуральної вощини, майстер-класу зі створення об’ємних зображень на дерев’яному тлі, долучитися до благодійної лотереї чи послухати виступ акапельної формації “Піккардійська Терція”.
Ярмарок присвячений не тільки 15-річчю Бізнес-школи УКУ, але й вшануванню пам’яті Героя Олега Воробйова, студента програми MSc in Technology Management Бізнес-школи УКУ.

Олег був учасником АТО на сході України, а на початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати країну вдруге, але 30 травня 2022 року Олег Воробйов загинув. Кошти, виручені під час благодійної події, будуть спрямовані у Стипендійний фонд імені Героя, який щорічно генеруватиме стипендію для майбутніх студентів УКУ.

Захід триватиме 19 лютого з 13:00 до 20:00. Благодійний внесок для участі у ярмарку: від 150 грн з гостя, діти до 14 років – безкоштовно. У вартість вхідного квитка входять: перебування на локації заходу, участь в інтелектуальних дискусіях, воркшопах та майстер-класах, дитячий простір, благодійний виступ музичного гурту.
Всі деталі щодо події та обов’язкова попередня реєстрація – на сайті.

Читайте також: Сихівських дітей та ВПО запрошують на безкоштовні курси UDOMA.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ