В березні пенсії зростуть на 11%

пенсії
Опубліковано:

Фото: Вісник

 

З березня 2021 року в Україні зростуть пенсії, про збільшення виплат повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні 24 лютого. Середньостатистична пенсія в Україні на сьогодні – 3 538,97 грн.

Прем’єр-міністр повідомив, що уряд знайшов відповідні механізми та кошти, аби провести підвищення пенсій вже з 1 березня.

«Ми хочемо, аби пенсії нарешті індексувалися автоматично. Так само як ми зараз реалізовуємо ініціативу, за якою пенсії будуть призначатися автоматично, без додаткових звернень. Також у запропонованому нами законопроекті ми пропонуємо, аби індексація пенсій з 1 березня здійснювалася всім без винятку категоріям пенсіонерів, включаючи і науковців, і військовослужбовців», — розповів Денис Шмигаль.

Також Уряд подав до Верховної Ради законопроєкт, в рамках якого запропоновано закріпити щорічну дату індексації 1 березня.

Надбавки стосуються виплат:

  • за віком;
  • з інвалідності;
  • у зв’язку з втратою годувальника;
  • за вислугою років (вчителі та медичні працівники зі стажем роботи за професією щонайменше 30 років).

Додамо, що минулого року Уряд встановив щомісячні доплати до пенсії у розмірі 500 гривень для людей віком від 80 років. Але з 2021 року додаткові виплати отримуватимуть українці віком від 75 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що робити, якщо ціна товару у чеку не відповідає ціннику на полиці?

Сихів Медіа