В 8-у лікарню госпіталізували двох львів’ян, які постраждали внаслідок вибухів акумуляторів в квартирах

Опубліковано:
Перше медичне об’єднання Львова

В лікарню св. Луки, що на вул. Навроцького, 23, госпіталізували уже двох пацієнтів з важкими опіками, які спричинили вибухи акумуляторів у квартирах. Обом чоловікам довелось пересаджувати шкіру. В Першому медичному об’єднані Львова розповіли про те, що пережили чоловіки та який стан у них наразі.

37-річний Андрій проживав із дружиною та дитиною у львівській багатоповерхівці. Чоловік в інтернет придбав гібридну систему з інвертором та літієвими акумуляторами від електромобіля. Наступного дня планував купити й вогнегасник, але не встиг. Вночі акумулятор почав голосно шуміти, а згодом “закипів”, за мить в квартирі пролунав вибух.

Андрій намагався погасити полум‘я власноруч, проте йому не вдалось і він викликав пожежників та вивів сім’ю з квартири. Поки очікував на приїзд пожежників, намагався відкрити воду із шлангів бойлера, щоб бодай трохи пригасити вогонь у квартирі. Містянин отримав 15% опіків тіла: обличчя, верхніх та нижніх кінцівок, стоп.

“Щоб пролікувати найглибші рани, лікарям довелось висікти ділянку найважчих уражень шкірних покривів. Одномоментно частину здорової шкіри зі стегна пацієнта вони пересадили на стопи та кисті рук”, – прокоментували в Першому медоб’єднанні Львова.

На третій після пересадки день, Андрія почали готувати до виписки з медзакладу.

Інший пацієнт сихівської лікарні – 30-річний мешканець багатоповерхівки Роман, придбав зарядний пристрій з інвертором та акумуляторами від електромобіля. Підключив систему, перевірив та пішов спати, а за декілька годин прокинувся від шуму в кімнаті, де стояли акумулятори. Як і у першому випадку акумулятор закипів, а за кілька секунд вибухнув і ударною хвилею чоловіка відкинуло на балкон, в квартирі зайнявся вогонь.

Роман вибіг з палаючої квартири та побіг за вогнегасником. А як повернувся, то пролунав ще один вибух – другого акумулятора. Внаслідок пожежі квартира площею 70 м2 вигоріла вщент. Роман та його дружина заледве вибратися з палаючого помешкання.

“Чоловік отримав близько 20% опіків тіла. Його руки, ноги та спина були уражені полум’ям. На руках та стопах – глибокі рани. Висновок лікарів: потрібна пересадка шкіри. Пацієнта знеболили і наступного дня – одномоментно висікли травмований шкірний покрив, а з ділянки стегна взяли здорову шкіру, яку пересадили на спину, руки та ноги,” – зазначили в лікарні.

На п’ятий день після операції медики зробили перев’язку та переконались: усе – гаразд, шкіра – прижилась. І на десятий день чоловік поїхав до родичів, де тепер тимчасово проживатиме з дружиною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий турецький пластичний хірург безкоштовно консультуватиме в Чорнобильській лікарні.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ