УКУ очолив рейтинг українських університетів за ІТ-спеціальностями

Опубліковано:

Український католицький університет посів перше місце в щорічному рейтингу ІТ-університетів, який уклав спеціалізований портал DOU

Український католицький університет — беззаперечний лідер рейтингу українських ІТ-вишів, який посідає перше місце за всіма показниками. Університет готові рекомендувати його студенти та випускники (середня оцінка — 9,3 бала з 10), айтівці, які тут вчилися, можуть претендувати на високі зарплати й добре знають англійську.Рейтинг будують на трьох показниках:

  • даних зарплатного опитування щодо компенсацій фахівців,
  • їх знання англійської,
  • враженнях студентів і випускників від навчального процесу та його результатів — чи готові рекомендувати свій виш іншим.

Окрім того, враховували тільки тих, які вже працюють чи планують працювати в ІТ.

77% нинішніх студентів чи випускників університетів, які працюють чи планують працювати в ІТ, рекомендували б абітурієнтам свій виш чи інший виш в Україні. 17% радили б їхати вчитися за кордон. До прикладу, у 2019 році цей показник становив 24%. Більшість опитаних мають достатні знання для початку роботи в ІТ. Найчастіше айтівці починають працювати вже з 3–4 курсу (50%) чи пізніше (21%).

Додамо, що до рейтингу увійшли ще два львівські університети. ЛНУ ім. Франка і «Львівська політехніка», які посідають 9 та 11 місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли розпочнуться канікули у сихівських школах

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ