Український католицький університет розбудує нові корпуси

Опубліковано:

У районі вулиць Чмоли, Козельницької та Енергетичної у Львові Український католицький університет хоче збудувати два навчальні корпуси, офісний центр та облаштувати пішохідно-відпочинкову зону. Йдеться про територію площею 13,2 га, відповідний детальний план якої погодили депутати ЛМР під час сесії 28 березня.

Згідно з пояснювальною запискою, уся територія детального плану поділена між землекористувачами. На території проєктування розташована Державна фіскальна служба, колишній банк «ВТБ» (зараз використовується як офіси різних підприємств) та його парковка, Інститут регіональних досліджень ім. Долішнього НАН України, приватна автостоянка, салон кераміки, автошкола, а також незавершена будівля коференц-залу на 790 місць, придбана у власність Українського католицького університету.

Зі східного боку територія примикає до межі історичного ареалу Львова та потрапляє в буферну зону пам’яток ЮНЕСКО, згідно з історико-архітектурним опорним планом.

У південній частині на перспективу пропонують також будівництво офісів, об’єднаних з терасою податкової адміністрації, на першому рівні якої хочуть розмістити заклади торгівлі. На проєктованій терасі має зʼявитися і пішохідно-відпочинкова зона. Додатково пропонують розширити інститут регіональних досліджень ім. Долішнього НАНУ.

Передбачають, що частину ділянки Державної фіскальної служби передадуть в постійне користування УКУ для обслуговування об’єкта незавершеного будівництва залу на 790 місць, який пропонують реконструювати під центр занять багатоцільового  та спеціалізованого призначення з прибудовою додаткових приміщень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани просять відновити спортзал на Новому Львові для місцевих та ветеранів, які проходять реабілітацію

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ