Українці в травні матимуть 13 вихідних

вихідних
Опубліковано:

Фото: POKROVSK.NEWS

 

В травні українці матимуть 13 вихідних та 18 робочих днів. Роз’яснення щодо кількості вихідних опублікували на сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Вихідними у травні будуть такі дні: 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 15, 16, 22, 23, 29, 30.

Перші чотири дні травня є неробочими. 1 травня — вихідний у зв’язку з офіційним Днем праці. Оскільки це свято цьогоріч – у суботу, вихідний переноситься на понеділок. У неділю, 2 травня, православні християни святкуватимуть Великдень. За рішенням уряду, це свято також є офіційним вихідним. Саме тому вихідний день переноситься на вівторок, 4 травня.

У неділю, 9 травня, в Україні відзначатимуть День Перемоги. Свято є офіційним, отже також переноситься на наступний робочий день — 10 травня.

Найбільше вихідних українці матимуть у перші два тижні травня — 7 з 14 днів.

У зв’язку з вихідним в травні цього року банки матимуть 3 додаткові вихідні: 3, 4 та 10 травня.

Чи відіб’ється такий затяжний відпочинок на купівельних можливостях сихівчан? Частково так, втім підприємці Сихова зазначають, що у порівнянні з минулим Великоднім періодом, намагатимуться більше працювати, адже локдаун й так призупинив їхню діяльність. Тож у ті дні, які стали «додатковими» вихідними, двері магазинів, кав’ярень та аптек будуть відчиненими.

Наприклад, ринок “Шувар” не працюватиме лише у Великодню неділю, у решту вихідних сихівчани зможуть без проблем здійснювати покупки.

Додамо, що в червні цього року українці матимуть 10 вихідних та 20 робочих днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Онкоцентр може отримати новий лінійний прискорювач.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ