У яких сихівських школах діти можуть відвідати басейн

Опубліковано:

Наразі у Сихівському районі функціонує 6 басейнів у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади. 

Басейни функціонують у

  • СЗШ Nº13 (вул. Драгана,7) ;
  • Школа №84 імені Блаженної Йосафати Гордашевської (вул. Зубрівська,30) ;
  • Школа №86 ( вул. Скорини,34) ;
  • Школа №90 (Антоненка-Давидовича,2) ;
  • Школа №96 ( Олександра Довженка, 13) ;
  • Ліцей «Сихівський» ( Гната Хоткевича, 48) ;

У підпорядкуванні кожного відділу освіти кожного львівського району є школи, де функціонують басейни. Пріоритетне призначення шкільних басейнів – уроки плавання під час освітнього процесу для учнів школи. Після завершення уроків басейни використовуються для проведення дитячих гуртків з плавання та водних видів спорту для учнів шкіл Львівської міської територіальної громади. 

Натомість зазначимо, що упродовж 2024 року діятиме програма початкового навчання дітей з плавання у закладах загальної середньої освіти Львівської міської територіальної громади, в рамках якої проводитиметься навчання плавання у 6 шкільних басейнах під час канікул тих дітей, які вчаться у школах без басейнів.

Нагадаємо, що станом на травень 2023 року у Львові із-поміж 28 басейнів, розташованих при закладах освіти, тобто дошкільних (дитсадках) і закладах середньої освіти (школах), за даними управління освіти Львова, діяло 18. Ще десять потребували капітального ремонту. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський районний суд оштрафував підприємицю, яка обіцяла зареєструвати чоловіка у системі “Шлях”

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ