У яких сихівських школах цього року відремонтують басейни

Опубліковано:
Фото ілюстративне

У львівських школах є 29 басейнів, 11 з яких потребують капітального ремонту. У 2024 році планують продовжити відновлювати ті басейни, які вже готові більше, ніж на 75 відсотків. Ремонт інших басейнів, який потрібно починати з нуля, проведуть після закінчення війни. 

Про це повідомив керівник відділу освіти Сихівського району та тимчасовий в. о. начальника управління освіти Віктор Давнюк.

“Цього року будемо доробляти два басейни. Вони готові більше, ніж на 75 відсотків. Це басейн на Сихові в школі №72 та у Франківському районі у ліцеї Пулюя.”

прокоментував Віктор Давнюк

Він додав, що у Львові в 2023 році закінчили ремонт двох басейнів: у Сихівському районі в школі №86 і у Винниках в школі №29. Їх почали ремонтувати до повномасштабного вторгнення, тоді зробили майже 80% робіт: 

“Ми мали їх закінчити, бо, якби заморозили будівництво, пізніше прийшлося б вкласти ще більше коштів”.

Віктор Давнюк

Віктор Давнюк також нагадав, що під час весняних канікул учні 2-4 класів можуть відвідувати плавання. Якщо у їхній школі немає басейну, можна відвідувати басейн у іншій.

“Наприклад, біля школи №43 є школи з басейном – це №97 та №99. Батьки можуть заповнити заявку, надати довідку, що немає протипоказань для плавання і їхня дитина під час весняних канікул може відвідувати басейн і отримати початкові навички з плавання.”

Якщо проєкт буде успішним, його обіцяють продовжити під час літніх канікул.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Весняні канікули в сихівських школах: коли почнуться та скільки триватимуть

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ