У WIKI бібліотеці відкрили персональний стелаж 11-річного читача

Опубліковано:

Нещодавно в WIKI бібліотеці, що на проспекті Червоної Калини, 58 відбулося відкриття персонального стелажа школяра Богдана Орнатського та його батька Сергія. У бібліотечній шафі відтепер стоять улюблені книги хлопчика, які зможуть прочитати усі відвідувачі бібліотеки.

Сихівська бібліотека обслуговує дорослих та дітей, є місцем проведення навчальних і розвивальних подій, а також різноманітних зустрічей. Часто WIKI бібліотеці дарують книги її відвідувачі, а якось батько 11-річного Богдана запропонував створити стелаж з улюбленими книгами сина.

“Я спершу не зрозуміла, як це, щоб в бібліотеці певні книги належали лише Богданові, але пан Сергій пояснив, що буде їх купувати не тільки для того, щоб їх читав Богдан, але й для того, щоб інші теж мали таку змогу. На цю пропозицію я зголосилась” — розповіла пані Ольга, завідувачка WIKI бібліотеки.

Майстер виготовив стелаж, ідентичний до інших в бібліотеці, проте з особливою кишенькою для побажань. Туди можна написати назву книги, яка цікавить, після чого ваші побажання врахуються при покупці наступних книг.

11-річний хлопчик вже давно є активним відвідувачем бібліотеки, його любов до книг розпочалась з книги Марка Твена “Пригоди Тома Сойєра”

“Ми з татом сиділи в Кримській Перепічці і він запропонував цю ідею, вона мені сподобалась, адже для книг вдома вже не було місця. А таким чином книги не будуть забирати простір вдома, а будуть використані з користю. Ними можуть скористатися всі охочі в бібліотеці”, – поділився Богдан.

Література на стелажі Богдана надзвичайно різноманітна. На полицях присутні книги різних жанрів та видавництв, українських та зарубіжних письменників, а також нонфікшн. Мама Галина розповідає, що хлопчик змалечку був зацікавлений книгами, надавав їм перевагу, поки інші обирали іграшки. Вона підтримує сина в усіх починаннях і їй не шкода вкладати гроші в його розвиток.

Створення нового стелажу в бібліотеці є не останньою літературною ініціативою хлопця, він також планує організовувати зустрічі з юними книголюбами, де вони ділитимуться своїми враженнями від прочитаного. У стінах WIKI бібліотеки вже функціонує Клуб вражень, проте доєднатись до обговорення можуть лише дорослі, а ця подія буде розрахована на дітей.

До слова, Богдан Орнатський уже кілька місяців веде свій книжковий блог на You Tube. де розповідає про свої враження від прочитаного. Спершу він обирає книгу, а потім робить репетицію і знімає ролик. Рекомендуємо підписатись!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Книги сихівчанина Юрія Руфа знову можна придбати у видавництві Zалізний тато.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ