У Львові проведуть перший Науковий фестиваль

Опубліковано:

Фото: Науковий фестиваль OL

 

25 вересня Lviv Open Lab, який знаходиться на проспекті Червоної Калини, 58, організує подію, мета якої показати науку з іншого боку та популяризувати її. Локацію наразі не анонсовано, але ви можете слідкувати за актуальною інформацією на сторінці фестивалю. 

Минулого року на Сихові поруч з Центром Довженка провели схожий захід – Науковий пікнік, який також організував простір інноваційної освіти Lviv Open Lab. Цього року в Сихівському районі не планують проводити масштабних наукових заходів, проте сихівчан запрошують відвідати вересневий фестиваль. Для дітей та дорослих вхід вільний.

Організатори обіцяють представити 3 блоки: наука-слово, наука-дія та наука-емоція. Аби зацікавити відвідувачів, науку презентуватимуть через лекції, обговорення, шоу та розваги, а також майстер-класи та експерименти. Фестиваль поєднає теоретичну і практичну частину, щоб показати, що наука може бути зрозумілою кожному.

Координатори запрошують реєструватися школи, гуртки, інститути, університети, громадські організації та всіх, хто має бажання і може поділитися своїм досвідом з аудиторією. Реєстрація за посиланням.

Наукові пікніки – усім відомий міжнародний формат, ми ж хочемо розширити його, створивши Науковий фестиваль OL. Існує проблема, коли наука сприймається як щось нудне і дуже складне, як щось таке, чим дуже невигідно і не потрібно займатися. Тому наша місія – вивести науку з андеграунду на широкий загал, створити платформу – місце зустрічі наукового та повсякденного, дати старт розвитку наукової спільноти доступної та зрозумілої кожній людині.”, – повідомляють організатори. 

За словами організаторів заходу, спікерами стануть науковиця Дарія Озерна, Артем Албул (Клятий раціоналіст), хімік Микола Лехновський, з його науковим шоу “Перший Науковий Театр” та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський Радіо Район зібрав 110 тис. грн на Спільнокошті

Сихів Медіа