У Сихівському районі замінили 90 вуличних світильників

Опубліковано:

У Львові, в рамках пілотного проєкту із модернізації вуличного освітлення, замінили 294 старі вуличні світильники на економні Led-лампи. За інформацією ЛКП “Львівсвітло”, це дозволило у 5 раз зменшити споживання електроенергії.

У Сихівському районі провели заміну 90 світильників на таких локаціях: вул. Хоткевича; вул. Кавалерідзе; вул. Зубрівська; вул. Манастирського; вул. Довженка.

“Сьогодні вуличне освітлення забезпечують світильники з натрієвими лампами. Такі світильники, через свої технічні характеристики, не можуть забезпечити достатній рівень освітлення та часто виходять з ладу і потребують ремонту чи заміни. Але однією із найгірших характеристик світильника з натрієвою лампою, порівняно із світлодіодним, є надто велике споживання електроенергії. До прикладу, середнє споживання світильника з натрієвою лампою становить 0,140 кВт/год, а світлодіодного світильника – 0,047 кВт/год” – пояснили у ЛКП “Львівсвітло”.

Нагадаємо, з листопада у Львові розпочали впроваджувати проєкт заміни старих вуличних світильників на економні Led-світильники на Сихові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові встановлять ще 6 меморіальних таблиць на честь загиблих військовослужбовців

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ