У Сихівському районі ремонтують ями на дорогах

Опубліковано:
Фото: ЛМР

З початку тижня комунальники у Львові ліквідовують ямковість на дорогах. За два дні – 29-30 січня вдалося ліквідувати ямковість на площі 684 м2 у різних районах міста. 

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР пояснюють, що погодні умови сприяють проведенню ліквідації гостроаварійних ям на дорогах. 

“Немає опадів, сонячно і на сьогодні прогнозують плюсову температуру. Сьогодні роботи з асфальтування ям розпочали о 12:00 год. Перед тим ями на дорогах зарізали”

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР

Роботи тривають у всіх районах міста. Плани складають на основі щоденних об’їздів територій районів за участю керівників районних адміністрацій та з урахуванням звернень мешканців.

“Відзначимо, що ямковість на дорогах виникає у зв’язку зі змінами температурних режимів. Сніг топиться, потрапляє у шпарини асфальту, а коли є заморозок – то вже лід розпирає асфальт, і так  виникають тріщини і ями.

Тому першочергово проводимо ямковий ремонт там, де найкритичніша ситуація. А вже весною, за сприятливих погодних умов, розпочнеться поточний ремонт доріг великими картами”

Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР

За інформацією департаменту, за два дні – 29-30 січня, для ліквідації аварійних ям було використано 12,3 т холодного асфальту і 62 т гарячого. Відтак вдалося ліквідувати ямковість на площі 684 м2. 

Роботи тривали на пр. Чорновола, вул. Зеленій, вул. Огієнка, вул. Лепкого, вул. Стрийській, вул. Науковій, вул. Володимира Великого, вул. Шевченка, вул. Городоцькій, вул. Виговського, вул. Повітряній, вул. Миколайчука, вул. Замарстинівській, на дорозі Львів-Брюховичі, вул. Пасічна, вул. Колумба, вул. Ковельська, вул. Дж. Вашингтона, вул. Навроцького та ін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни масово почали продавати в інтернеті незаконні МАФи за ціною квартир

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ