Розгляд плану будівництва житлового комплексу у Сихівському районі перенесли

Опубліковано:

На вулиці Довгій 30, 30Б хочуть звести багатоквартирний житловий будинок з вбудованими громадськими приміщеннями та підземним паркінгом зі знесенням існуючої будівлі. Відповідні містобудівні умови та обмеження мали розглянути у п’ятницю, 11 серпня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, однак перенесли. 

Йде мова про завершення сформованого раніше житлового комплексу, в якому кілька житлових секцій були сформовані з мірами і вуличним рядом, сходами. Також передбачений центр для виховання дітей дошкільний. В новій секції буде 38 квартир.

10 серпня виконавчий комітет виїхав на місце, де планують звести ЖК і виникло питання щодо права набуття земельної ділянки. Тому розгляд проєкту будівництва перенесли до додання необхідних документів.

“Зазначене будівництво здійснюється на двох земельних ділянках приватної власності. На якійсь підставі первинні власники набули ділянку, і щодо першої знайшли договір купівлі-продажу, який склали на підставі рішення сесії ЛМР. Однак у другій ділянці було відкрито розділ з недостатньо для нас підставових документів, потрібно їх додати”, – зазначила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Додамо, що житловий комплекс побудують на земельних ділянках площею 0,1724 га та площею 0,1000 га. Їх функціональне призначення – зона Ж-3 – зона багатоповерхової житлової забудови. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 45%. Допустима висотність будинків – 26,18 м. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Музей Міста презентує новий квест для створення дитячої мапи

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ