У сквері Гідності цієї суботи проведуть дитяче свято

Опубліковано:

Фото: Ігор Шолтис

 

В останні вихідні вересня усіх малят, дошкільнят, школярів, підлітків та їх батьків запрошують на дитяче свято. Його організовують сихівські активісти у сквері Гідності, що у мікрорайоні Санта-Барбара.

У цю суботу, 26 вересня дітей чекатимуть у сквері Гідності о 14:00. Гостей чекатимуть веселі ігри, естафети та конкурси, також на святі частуватимуть солодкою кольоровою ватою і морозивом.

З цікавого відвідувачів свята чекають запальні співи та драйвові танці у сквері. Запрошуємо усіх розважитись в останні теплі осінні дні!

Також в рамках дитячого свята Ігор Шолтис, організатор та спікер, розповість про безпеку на вулицях Сихівського району. Зокрема, про те що необхідно зробити, аби діти були в безпеці, а у батьків і не з’являлися думки про нехороше, коли дітлахи йдуть гуляти у двір.

“Хоч у мене ще і немає дітей, але я розумію наскільки важливо забезпечити усі умови для їхньої безтурботного дитинства. Дітей потрібно оберігати від незрозумілих та неприємних людей на вулицях: алкоголіки, наркомани, злодії тощо. Роблячи невеликі, проте часті, кроки ми згодом зможемо нівелювати великі проблеми,” — розповів Ігор Шолтис.

Сихів Медіа