У школах планують впровадити уроки екології

екологія
Опубліковано:

Фото: Город+

 

Постійна комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації ініціювала звернення Львівської обласної ради до Кабінету Міністрів України про запровадження в шкільній програмі обов’язкових уроків екологічного виховання та освіти. Це означає, що незабаром у школах навчатимуть основних екологічних засад.

У комісії екології, природокористування та енергозбереження Львівської міської ради таке рішення підтримують. Такі уроки будуть присвячені вихованню у дітей громадської екологічної свідомості, навчанню культури сортування сміття, знайомству з альтернативними видами енергії тощо.

Детальніше дізнатися про цю ініціативу ми вирішили у Володимира Лучишина – голови екологічної комісії Львівської міської ради.

“Уроки екології – це дуже крута ініціатива. У нас свідомі  люди, просто поки що не мають звички, їм зараз дивно, що стоїть окремий контейнер для пластикових пляшок, окремий для органіки, – зазначив він.

«Процес впровадження нової дисципліни почався ще два роки тому. Почалося це зі спеціальних занять для дошкільнят, наприклад, «Екопопелюшка», де ми вчили їх сортувати сміття. І тільки зараз реалізовуємо методичний посібник для вчителів, насамперед географів, про друге життя сировини, те ж сортування сміття, екологічні лиха. Також ми проводили екологічні фестивалі, де збирали пластик, макулатуру та разом це відносили до пунктів прийому. Карантин, звичайно, на все це вплинув, тож нам довелося зосередитися на теоретичній базі. Цілком вірогідно, що вони з’являться з вересня. Екологія не стане окремим предметом, для початку планують проводити її в якості виховних годин чи факультативів.

Хто буде вести ці уроки, наразі не відомо. До розробки методичного посібника залучають викладачів вищих навчальних закладів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майстер-шеф ліцею «Еколенд» запускає благодійне меню для сихівчан!

Сихів Медіа