У перинатальному центрі облаштували укриття, в якому зможуть приймати пологи

Опубліковано:
Фото: Львівська ОВА

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі відтепер працює укриття, у якому є все необхідне для проведення пологів та підтримання життя новонароджених. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

На площі понад 700 квадратних метрів облаштували пологовий зал, операційна, палати інтенсивної терапії та постінтенсивного догляду. До повномасштабної війни це підвальне приміщення використовували виключно для побутових потреб, адже стеля сягала всього 1,5 метра у висоту.

Для реконструкції укриття його заглибили на понад метр. Замінили каналізацію, пожежну систему, систему вентиляції та провели інтернет.

На облшатування такого укриття витратили понад 16 млн гривень. Майже 2 млн – благодійна допомога від Amdos Management і Vodafone Україна. У 2022 році з обласного бюджету на це укриття скерували 2 млн та близько 600 тис. грн, у 2023 – майже 4 млн. Ще близько 6 мільйонів – кошти самого перинатального.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я не можу зрозуміти всього обсягу болю, але я можу подати руку допомоги”, – Ірина Поліщак про проєкт “Почни! 

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ