В Оксфорді запустили моніторинг ефективності заходів урядів під час пандемії

Опубліковано:

Фото: flipboard

 

Оксфордський університет запускає перший в історії інструмент для відстеження та порівняння ефективності політичних реакцій та соціальних заходів урядів щодо боротьби зі спалахом коронавірусу у світі

Оксфордський відслідковувач відповідей на загрозу COVID-19 моніторить дані з 73 країн світу, включаючи Китай, Південну Корею, Італію, Великобританію та США. Він буде оновлюватися протягом усієї кризи і є у вільному доступі.

Цей новий трекер розроблено для систематичної фіксації урядових заходів в усьому світі та об’єднує їх за балами у загальний “Індекс точності”. Вчені сподіваються, що це допоможе дослідникам, політикам та громадянам зрозуміти, чи впливають більш жорсткі заходи на рівень зараження, та визначити, що змушує уряди впроваджувати жорсткіші або менш суворі заходи.

Томас Хейл, доцент Global Public Policy в Blavatnik School of Government та завідувач цього проєкту, сказав: “Наш індекс, звичайно, не може відобразити абсолютну усю картину, але ми вважаємо, що зібрані нами дані можуть допомогти особам, які приймають рішення, та управлінцям в сфері охорони здоров’я вивчати медичну доцільність реакцій уряду та дають перший крок у розумінні того, які заходи були ефективними в певних умовах та чому “.

Спалах коронавірусу змусив уряди проводити політику щодо стримування поширення хвороби серед їхнього населення. «The Oxford COVID-19 Government Response Tracker» збирає загальнодоступну інформацію за 11 показниками реакції уряду, включно з закриттям шкіл, скасуванням публічних заходів та публічною інформаційною кампанією, а також фіскальні та грошові заходи та надзвичайні інвестиції в охорону здоров’я.

«Урядові заходи значно відрізняються в різних країнах, і, як і будь-які втручання в політику, їх вплив сильно залежить від місцевого політичного та соціального контексту. Індекс реакції уряду на COVID-19, як і всі сукупні індекси, що поєднують різні показники в загальний індекс, не спрямований на те, щоб виміряти доцільність чи ефективність відповіді країни, а пропонувати країнам спосіб порівняти відповіді та вчитися з них один в одного.

Дані збираються з загальнодоступної інформації командою міждисциплінарних науковців та студентів Оксфордського університету – включаючи багатьох наших магістрів студентів з публічної політики – з усіх куточків світу» – кажуть розробники.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ