У неділю через благодійний велопробіг зміниться маршрут тролейбусів №33

Опубліковано:
Фото: ЛМР

У неділю, 9 червня, у зв’язку з благодійним велопробігом, з 8:30 до 14:00 тролейбуси №33 курсуватимуть за скороченим маршрутом. Вони тимчасово їздитимуть від вул. Грінченка до ТРЦ “Форум Львів” та у зворотному напрямку. Інший громадський транспорт працюватиме без змін.

Сьомий благодійний марафон “Кручу педалі, щоб вони жили” розпочнеться о 10:30 з руханки в центрі міста. Після цього, о 12:00, учасники велопробігу вирушать за маршрутом: проспект Свободи (Оперний театр) – проспект Чорновола – вулиця Липинського до перетину з вулицею Б. Хмельницького, і у зворотному напрямку.

“Вздовж маршруту буде ситуативне перекриття руху. Відтак на час пробігу можуть виникати невеликі затримки у русі транспорту. Транспорт може курсувати з дещо більшим інтервалом. Просимо пасажирів врахувати це при плануванні своїх поїздок.”

зазначили в управлінні транспорту ЛМР

Організовують велопробіг Благодійний фонд “Запорука” та Арсен Мірзоян. Мета – зібрати 1 мільйон гривень на спеціалізований простір у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі у Львові. Придбати квиток можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові завершили ремонт аварійних тепломереж

Сихів Медіа