У навчальних закладах Сихова, що постраждали від російських обстрілів, відновили понад 400 вікон

Опубліковано:

29 грудня 2023 року через масований обстріл росії постраждало кілька сихівських навчальних закладів. Однак пошкоджені у школах та дитячих садочках вікна вдалося оперативно замінити завдяки благодійникам.

Найбільше допомоги надала організація Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF).

“Співпраця з благодійною організацією GEM розпочалася з 2023 року – після ракетного обстрілу житлових будинків на вул. Стрийській. Фактично відразу ж, на наступний день після обстрілу, ми спільно ходили з їхніми представниками і проводили заміри вікон. З того часу наша співпраця не припиняється. Завдяки їхній допомозі ми замінили тисячі віконних конструкцій у житлових будинках і навчальних закладах. Два рази в тиждень організація привозить до Львова вікна для заміни. А у лютому цього року до Львова приїздив директор організації Майкл Каппоні, який підтвердив готовність допомагати і надалі”, – зазначив Борис Березяк, начальник відділу відновлення житлового фонду департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Організацією GEM у партнерстві з Фондом Говарда Г. Баффетта (HGBF) було відновлено 305 вікон у ліцеї “Оріяна”, що на вул. Хоткевича, 3.

Також, як повідомили в управлінні освіти ЛМР, за кошти з резервного фонду бюджету Львівської громади відновили вікна у таких сихівських навчальних закладах:

  • ліцей “Сихівський”, вул. Хоткевича, 48 – 13 вікон і 19 склопакетів;
  • ЗДО №78, вул. Чукаріна, 9 – 47 вікон;
  • позашкільний навчальний заклад Дитячий центр туризму, спорту і екскурсій МЖК-1, вул. Чукаріна, 9 – 32 вікна.

А у СЗШ №86, що на вул. Скорини, 34, у 2022 році було придбано 23 вікна за кошти міського бюджету, а замінено власними силами школи. У 2023 році школа знову зазнала руйнувань, тут замінили ще 7 вікон коштом на поточні видатки школи.

Додамо, що відновлення вікон здійснюється з кількох джерел фінансування: за рахунок коштів міського бюджету, міжнародних благодійних організацій, управляючих організацій та коштів власників квартир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський суд виніс вирок жінці за падіння п’яної 15-річної доньки з вікна

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ