У Львові знову можна придбати пиво та вино

Опубліковано:
BZH.life

Сьогодні, 2 квітня, у Львові знову дозволили продаж напоїв, які виготовлені методом бродіння без додавання етилового спирту, тобто, відтепер в місті можна придбати пиво, вино та сидри. Про це розповів заступник міського голови Львова Андрій Москаленко на своїй офіційній сторінці в Фейсбук.

Заступник мера розповів, що у Львові посилили контроль за продажем алкоголю, проте водночас частково дозволили продаж алкоголю з 12:00 до 20:00. Вживати алкоголі напої надалі заборонено у громадських місцях, на літніх майданчиках та терасах.

“Відтепер за недотримання вимог продажу алкоголю та розпиття його в громадських місцях — залучатимуть до громадських робіт. У випадку водіння автомобіля під дією алкоголю, транспорт буде вилучено для потреб Збройних Сил України,” – додав Андрій Москаленко.

Нагадаємо, в четвер, 31 березня, львівські підприємці зареєстрували петицію щодо відновлення дозволу на продаж алкогольних напоїв міцністю до 20% у Львові для підтримки економіки країни у воєнний час. Більше про петицію можна прочитати за посиланням.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ