У Львові знайшли нових перевізників для чотирьох автобусних маршрутів, які планують відновити

Опубліковано:
Фото: ЛМР

Вчора, 27 лютого, у Львівській міській раді відбулось засідання конкурсного комітету з визначення перевізників на автобусних маршрутах Львова. Після розгляду всіх претендентів, переможцями стали ЛК АТП-1, також два нових учасника, які раніше не мали досвіду роботи в Львові – ТОВ “Транс-Сіті” та ТОВ “Епітранс”.

ЛК АТП-1 буде продовжувати обслуговувати маршрути №39А (Авторинок – вул. Грінченка), №49А (Залізничний вокзал – Рясне-2) і №92 (вул. Дж.Вашингтона – Автостанція “Західна”) на постійній основі, хоча наразі вони працюють за тимчасовими договорами.

Також буде відновлено роботу чотирьох інших автобусних маршрутів, які раніше не працювали:

  • №12 (вул. Щурата – Рясне-2);
  • №30 (вул. Т. Шевченка (Рясне 1) – вул. С. Литвиненка);
  • №48 (пл. Галицька – Міжнародний аеропорт ім. Данила Галицького).

Ці маршрути будуть обслуговувати дві нові компанії: ТОВ “Епітранс”, а маршрут №57 (вул. Польова – вул. Максимовича) ТОВ “Транс-Сіті”. Планується, що автобуси почнуть курсувати навесні цього року.

“На обслуговування цих чотирьох зараз недіючих маршрутів надійшли заявки від перевізників, які раніше не працювали у нашій міській транспортній мережі – ТОВ “Епітранс” та ТОВ “Транс-Сіті”. І за результатами конкурсу, вони отримали право обслуговувати ці маршрути.

Йдеться про понад 30 автобусів середнього і великого класу, які після проведення всіх процедур щодо укладання договорів, обладнання транспорту валідаторами та консолями, після навчання водіїв зможуть виїхати на вулиці нашого міста.”

зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило

Угоди з переможцями будуть укладені терміном на 3 роки.

Нагадаємо, що на сьогодні у Львові діють 50 автобусних маршрутів, 10 тролейбусних та 8 трамвайних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біля готелю Sonata планують звести 16-поверховий офісний центр

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ